Auto Arek Opinie

auto arek opinie logo

POZNAJ OPINIE NA NASZ TEMAT

Z firmą Auto-Arek z Łapina miałem do czynienia już dwa razy. Za każdym razem transakcja udała się całkowicie. Kupowałem samochody dla siebie i dla swojej żony. Dopasowano nam odpowiednie modele i dodatkowo dostaliśmy jeszcze rabat za podwójne zakupy. Drugi raz kupowałem auto dla córki. Samochody sprawują się bardzo dobrze, nie ma z nimi żadnego problemu, tylko w moim wymieniliśmy opony. Dlatego polecam firmę każdemu, kto chce kupić bez problemu auto sprowadzone z Niemiec.

A. Wilczewski, Starogard

Kupiliśmy tutaj dla naszej firmy minibusa Volkswagena. Zależało nam na tym, aby auto było w dobrym stanie i żeby nie wymagało dodatkowych inwestycji, tylko od razu można było nim jeździć. Na razie nie mamy żadnych problemów. Wszystko jest w porządku, auto jeździ już od ponad roku i nie okazało się, że ma jakieś ukryte wady. Polecamy innym przedsiębiorcom usługi firmy Auto Arek opinie z przyjemnością wystawiamy jako pozytywną.

M. Klimczak, Bydgoszcz

Auto Arek to firma, dzięki której mogłem kupić auto w dobrej cenie i z gwarancją, ze wszystko będzie z nim w porządku. Długo wahałem się, czy zdecydować się na zakup auta używanego, szczególnie sprowadzonego z Niemiec, ponieważ często słyszy się, z takie auta są powypadkowe, zniszczone, mają jakieś wady. Ja jednak nie mam żadnego problemu i jeżdżę dużo i nie zdarzyła mi się żadna poważniejsza awaria. Polecam firmę Auto Arek Łapino i dziękuję za transakcję.

W. Karwaciński, Sopot

Dobrego auta używanego szukałem od dawna, ponieważ moje dotychczasowe naprawdę wymagało zmiany. Jeden z moich znajomych wspomniał mi właśnie o tej firmie i okazało się, że to oferta naprawdę dobra. Wybór aut wtedy, gdy kupowałem swoje, nie był aż tak duży, ale bez problemu wybrałem takie, które mi się podobało – Forda Focusa z 2008 roku z komfortowym wyposażeniem. auto sprawuje się świetnie, nie ma z nim żadnego problemu, podróże zawsze są wygodne, nie musiałem też wydawać dużo pieniędzy na żadne remonty. Obsługa również była na najwyższym poziomie – pracownik firmy doradził auto dla mnie, dokładnie je zaprezentował, pokazał mi dokumentację, a potem załatwił wszystkie formalności, dlatego już po 2 dniach auto czekało do odbioru, więc nie są bezzasadne wszystkie pozytywne o firmie Auto Arek opinie.

anonim